Vitruvianus (vitruvianus_9) wrote,
Vitruvianus
vitruvianus_9

BBC


Anton Pavlushko

BBC

У Великобританії такі будуть відміняти звичну для них схему фінансування громадського телебачення BBC. Раніше всі домогосподарства платили приблизно 180 євро на рік в якості плати за користування громадськими мовниками. Фактично, це був такий собі ще один податок на фінансування державного ВВС. Так за рік збирається десь 4,3 млрд євро.

Тепер цю модель будуть переводити на абонентську плату - хочеш дивись Netflix, хочеш дивись BBC. Ясна річ, що в такому в випадку приватні мовними можуть додати до своїх програм ще більше новин та політики - як на громадських мовниках, але також запропонувати більш якісну розважальну програму.

Чи означає це кінець ВВС? Не виключено, але скоріш за все ВВС також треба буде змінюватись та позбутись непрофільних активів, більше орієнтуватись на аудиторію, а не на потреба самих журналістів.
https://www.thetimes.co.uk/edition/news/no-10-tells-bbc-licence-fee-will-be-scrapped-hzwb9bzsx?utm_medium=Social&utm_source=Twitter&fbclid=IwAR1NTJWUM_EL7cPnNvAqa4bSmG5Y42Butk9KHSHZrLaV4voXwiRa500e-BM#Echobox=1581827880


https://www.facebook.com/anton.pavlushko/posts/10222619158407184

Tags: Великобритания, тв
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments