Vitruvianus (vitruvianus_9) wrote,
Vitruvianus
vitruvianus_9

Опублікований лист Глави Албанської Церкви від 8 січня з відмовою їхати в Йорданію

11.02.2020
10 лютого видання orthodoxia.info опублікувало відмову Предстоятеля Албанської Церкви Архієпископа Анастасія на запрошення Єрусалимського Патріарха Феофіла прибути на Нараду Предстоятелів до Йорданії. Як повідомлялось ще на початку січня, Архієпископ відповів відмовою; його лист був написаний 8 січня, але оприлюднений лише зараз.
На думку Архієпископа, зустріч в Йорданії, вочевидь, не покращить становище у Православній Церкві, але тільки погіршить процес зцілення. Тому він не може погодитись приїхати.
Також Архієпископ Анастасій не ставить під сумнів роль Вселенського патріархату в ієрархії Православної Церкви, незважаючи на своє ставлення до української проблеми та того, як вона вирішується.
Нагадаємо, в кінці січня російські ресурси поширювали дезінформацію про Предстоятеля Албанської Церкви. За словами РПЦ, він, начебто висловив свою підтримку Московському патріархату в Україні і митрополиту Онуфрію (Березовському).
https://duhovnyfront.com.ua/2020/02/11/opublikovanyi-lyst-hlavy-albanskoi-tserkvy-vid-8-sichnia-z-vidmovoiu-ikhaty-v-iordaniiu/?fbclid=IwAR1gp1RnhvY0jF9YdNURk9ofbC4jGX1yU-p6JCr_Gnhy8jQnGC6dZtDigMQ

Tags: ПЦУ, РПЦ, Украина, дела афонские, красножелтая игра, православие, разоблачая ложь
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments